تمامی سفارشات شما توسط تیم کارشناسی بسته بندی پرنس شو با دقت و ظرافت بسیار زیادی بسته بندی و به شرکت توزیع مرسوله تحویل خواهد شد.

پس از تحویل سفارش شما به شرکت های توزیع مرسوله طرف حساب پرنس شو؛ مانند شرکت پست، تیپاکس، اتوپیک تپسی، پیک درون شهری پرنس شو و ...، عکس مرسوله شما در وبسایت بارگذاری خواهد شد که در صفحه پیگیری سفارشات قابل مشاهده خواهد بود و شما میتوانید با ثبت شماره سفارش و شماره موبایل وارد شده در سفارش، اطلاعات کامل سفارش خود را در هر لحظه مشاهده بفرمائید و همچنین اطلاعات دیگری مانند بارکد پستی برای شرکت پست و تیپاکس در این صفحه قرار خواهد گرفت.
بارکد پستی را کپی کرده و در لینک مربوطه زیر(با توجه به شرکت ثبت شده درصفحه پیگیری سفارشات)زیر وارد نمایید تا مراحل مرسوله شما نمایان شود.
رهگیری مرسولات پستی شرکت پست

رهگیری مرسولات تیپاکس

جهت عدم بروز مشکل در تحویل مرسوله شما، از دریافت کارتن های پاره و خراب خودداری فرمائید.
تمامی کارتن های پرنس شو جدید و نو بوده و به هیچ عنوان از کارتن های مصرف شده استفاده نخواهد شد. شما میتوانید عکس کارتن خود را در حین تحویل به پست و تیپاکس مشاهده بفرمائید و از سلامت مرسوله خود در حین تحویل به پیک مطمئن شوید.
چنانچه تغییری در ظاهر کارتن پیش آمده باشد می بایست محتویات مرسوله را بررسی و سپس تحویل گردد.
چنانچه مرسوله شما مغایرتی با عکس قرار گرفته شده در صفحه پیگیری سفارش داشته باشد و محتویات مرسوله شما دچار خسارت شده باشد، از دریافت آن خودداری فرمائید تا مراحل دریافت خسارت از شرکت پست و یا تیپاکس انجام پذیرد.
بدیهی است چنانچه مرسوله خسارت دیده شده را تحویل گرفته باشید، هیچ خسارتی از جانب پرنس شو به شما پرداخت نخواهد شد.