تمامی سفارشات شما توسط تیم کارشناسی بسته بندی پرنس شو با دقت و ظرافت بسیار زیادی بسته بندی و به شرکت توزیع مرسوله تحویل خواهد شد.

پس از تحویل سفارش شما به شرکت های توزیع مرسوله طرف حساب پرنس شو؛ مانند شرکت پست، شرکت کالارسانان چاپار، تیپاکس، اتوپیک تپسی، پیک درون شهری پرنس شو و ...، مشخصات مرسوله شما در وبسایت بارگذاری خواهد شد که در صفحه پیگیری سفارشات قابل مشاهده خواهد بود و شما میتوانید با ثبت شماره سفارش، اطلاعات کامل سفارش خود را در هر لحظه مشاهده بفرمائید و همچنین اطلاعات دیگری مانند بارکد پستی برای شرکت پست ، چاپار و تیپاکس در این صفحه قرار خواهد گرفت.
که با کلیک بر روی دکمه پیگیری از شرکت مربوطه، پیگیری سفارش شما انجام خواهد گرفت.

جهت عدم بروز مشکل در تحویل مرسوله شما، از دریافت کارتن های پاره و خراب خودداری فرمائید.
تمامی کارتن های پرنس شو جدید و نو بوده و به هیچ عنوان از کارتن های مصرف شده استفاده نخواهد شد.
چنانچه تغییری در ظاهر کارتن پیش آمده باشد می بایست محتویات مرسوله را بررسی و سپس تحویل گردد.
چنانچه مرسوله شما مغایرتی با عکس قرار گرفته شده در صفحه پیگیری سفارش داشته باشد و محتویات مرسوله شما دچار خسارت شده باشد، از دریافت آن خودداری فرمائید تا مراحل دریافت خسارت از شرکت پست ،چاپار و تیپاکس انجام پذیرد.
بدیهی است چنانچه مرسوله خسارت دیده شده را تحویل گرفته باشید، هیچ خسارتی از جانب پرنس شو به شما پرداخت نخواهد شد.

در خصوص ارسال مرسولات شکستنی و گروه محصولات حساس، در خصوص ارسال مرسولات از طریق پست و تیپاکس، پرنس شو هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مرسوله شما نداشته و فقط جبران خسارت برای دو روش ارسال زیر قابل پیگیری هست

  1. شرکت کالارسانان چاپار مورد تایید پرنس شو هست و تا نیم ساعت بعد از دریافت مرسوله می توانیدگزارش خسارت به مرسوله خود را برای ما ارسال کنید تا پیگیری های لازم انجام شود(بعد از گذشت نیم ساعت مسئولیت مرسوله شکستنی و حساس بر عهده کاربر می باشد)
  2. پیک شهری پرنس شو مخصوص شهر تهران و درصورتی که قبل از ترک پیک و در حضور ایشان خسارت مشاهده شود